TWÓJ JACHT W DOBRYCH RĘKACH

 

O nas,

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną. W tym miejscu chcieliśmy w kilku słowach przedstawić Państwu naszą firmę. NYC Boatyard Poland  została stworzona przez ludzi z pasją.

 

 

Działem technicznym i kierowaniem zespołem produkcyjnym zajmuje się Adam Piekutowski, znany warszawski szkutnik z 14 letnim doświadczeniem. Osoba dobrze znana wśród żeglarzy głównie

w okręgu warszawskim, ale i nie tylko. Spod ręki Adama wyszło wiele pięknie wykończonych jachtów, począwszy od zabudów poprzez takielunek, aż po elementy laminatowe. Dodatkowo posiada doświadczenie i wiedzę ogólną dot. wszelkich spraw instalacyjnych. 

Znajomość nowości rynkowych umożliwia doradzanie klientom w wyborze techniki, urządzeń lub materiałów potrzebnych do wykonania prac.

 

Działem marketingu i prowadzeniem działalności zajmuje się Tomasz Nyc, przedsiębiorca

z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej, ale też żeglarz i miłośnik żeglarstwa. Od wielu lat interesuje się szkutnictwem i technologiami budowy jachtów. Umiejętność słuchania ludzi, pomaga w kontaktach z klientami i zaspakajaniu ich potrzeb.   Od marzeń do realizacji.

 

Reasumując, naszym celem jest połączenie wysokiej jakości usługi z nowoczesnym prowadzeniem firmy. Znajdą u nas Państwo poszczególne działy związane z konkretnym zakresem prac:

 

NYC Boatyard Poland – pełen zakres prac szkutniczych. Zapraszamy do opisu TUTAJ

Laminatricks - produkcje laminatowe, żywiczne i kompozytowe. Zapraszamy do opisu TUTAJ

Bandi Transport – usługi transportowe i logistyka. Zapraszamy do opisu 

 

Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, realizujemy wszystkie zlecenia, nawet te nietypowe. Nasz zespół jest otwarty zarówno na klienta indywidualnego jak i na firmy szukające podwykonawców w każdej z podanych branż.

Zapraszamy do współpracy i do KONTAKTU Z NAMI

 

 

Wprowadzamy nowości na rynek, jest to usługa – OPIEKUN – kliknij tu aby dowiedzieć się więcej.

 

 

 

  1. pl
  2. en
  3. de

Właścicielem NYC Boatyard Poland jest Komfort Serwis Tomasz Nyc z siedzibą w 05-400 Otwock ul. Wrocławska 21. NiP - 521 220 87 65

Zakład i biuro czynne:

 

Pon - Pt  8:00 - 17:00

 

Biuro:

Zakład: